×

Mesaj de mulțumire!

14 iunie 2022


   Primăria orașului Călărași aduce sincere mulțumiri participanților la sărbătoare: Stratan Mihaela; Cobîlean Constantin; Zinica Potrîmbă; Luca Victor; Clubul Sportiv „Fortius Călărași” cu elemente de dans sportiv ( antrenor- Lozinschi Cristina ); Asociația Obștească „Gimnastica sportivă” din Călărași-( Antrenor –Daniela Triboi); Școala Sportivă „Mihai Viteazul”, secția fotbal, (antrenori- Cazarin Alexandru și Smolenschii Andrian); Cobîlean Constantin Ion care a moderat spiritele în cadrul tradiționalei întreceri „TRÂNTA”.
Un mulțumesc aparte ORCHESTREI DE MUZICĂ POPULARĂ „CIOBĂNAȘ” și ANSAMBLULUI DE DANSURI „CODRENII”; SPONSORULUI GENERAL AL EVENIMENTULUI -„5AQ Invest” SRL și reprezentatului acesteia-dlui Marian Guzic, Director comercial, care implementează proiectul „Bojole Residence” în orașul nostru și „Cămara Moldovei”, care susține producătorii locali!